مقدمه ای بر زیست فناوری (بیوتکنولوژی) 3349


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1394
امتیاز:
تیراژ:
نویسنده: اس ایناسیموتو ویرایش: 2
مترجم: محمدرضا نقوی‏ - محمدطاهر حلاجیان تعداد صفحات: 356
انتشارات: دانشگاه تهران وزن: 557
شابک: 9789640364154 اندازه: وزیری


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب مقدمه ای بر زیست فناوری (بیوتکنولوژی) 3349، اثر اس ایناسیموتو، با ترجمه محمدرضا نقوی‏ - محمدطاهر حلاجیان ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1394 توسط انتشارات دانشگاه تهران، به چاپ رسیده است. و ویرایش دوم این کتاب در قطع و اندازه ی وزیری, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب مقدمه ای بر زیست فناوری (بیوتکنولوژی) 3349، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب مقدمه ای بر زیست فناوری (بیوتکنولوژی) 3349، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط