ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب کیف قاصدک دنیای آواشناسی کودکانه (کتاب کار کودک)،(6جلدی،باجعبه)

کتاب کیف قاصدک دنیای آواشناسی کودکانه (کتاب کار کودک)،(6جلدی،باجعبه)، اثر فهیمه سیدناصری ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات ذکر ، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه‌ی رحلی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
قیمت: 89,000 25%

66,750

ارسال فوری در تهران تضمین امنیت خرید اصالت کالا ارسال به تمامی نقاط ایران

مشخصات کتاب

نویسنده: فهیمه سیدناصری ویرایش: -
مترجم: - تعداد صفحات: 168
انتشارات: ذکر وزن: 716
شابک: 9786222370466 تیراژ:
اندازه : رحلی سال انتشار -

معرفی کتاب

(واژه آموزی،مناسب برای پیش دبستانی ها،رنگ آمیزی برای کودکان،گروه سنی:الف(2تا6سال)،کوشش:فهیمه ناصری،تصویرگر:فریدون حقیقی،باجعبه)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

فهیمه سیدناصری

فهیمه سیدناصری

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.