هویت سایت:

سایت فروشگاه اینترنتی ایده بوک متعلق و تحت فعالیت‌های شرکت کتابرسان ایده است.


تجربه و سابقه: 

شرکت کتابرسان ایده یک شرکت ثبتی به شماره ثبت 8962 در اداره ثبت شرکت‌ها، که از سال 1388 و با خلق نام کتابرسان (برای اولین بار در کشور) ، ثبت گردیده و به سراسر کشور، ارائه خدمات می‌نماید.


تخصص: 

شرکت کتابرسان ایده، همان‌گونه که از نامش هویداست، به‌صورت تخصصی و متمرکز (و نه به‌عنوان یک فعالیت حاشیه‌ای و متفرقه) ، در حیطه تهیه و ارسال کتب سفارشی و منابع مطالعاتی موردنیاز مشتریان، فعالیت می‌نماید. کتابرسان ایده جزو اولین شرکتهای ثبت شده ی پخش کتاب در کشور و از ادوار گذشته جزو فهرست توزیع کنندگان خانه کتاب می باشد.


گستردگی محصولات و خدمات: 

به همه جای کشور خدمات کتابرسانی داریم و تعداد کتب و محصولات موجود در سایت (ده‌ها هزار کتاب و محصولات موجود) نشان از گستردگی فعالیت این سایت و برنامه‌ریزی ریشه‌دار و آینده دار شرکت کتابرسان ایده دارد.


ای نماد:  

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی در صفحه اول سایت، به این کسب‌وکار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب‌وکار اینترنتی دارای نماد به‌صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب‌سایت کتابرسان ایده با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.


حسابهای شفاف و قابل پیگیری:  

در روند خرید فاکتور و رسید نهایی درگاه‌های پرداخت یا کد دستوری USSD به نام شخص نبوده و بنام شرکت کتابرسان ایده می‌باشد.


ناشران همکار:

این شرکت با اکثر قریب به‌اتفاق ناشرین کشور همکاری نموده و با ناشرین پر سابقه و فاخر، به‌عنوان نماینده فروش همکاری دارد. ناشرینی باسابقه همانند انتشارات دانشگاه تهران و انتشارات سمت:

http://press.ut.ac.ir/help?menu=7

https://gourl.page.link/FALf


مشتریان معتبر و وفادار:

 در طول فعالیت ادوار گذشته، این شرکت با خدمات مطلوب خود در امر تأمین منابع مطالعاتی، موفق شده، مشتریان خصوصی و دولتی ارزشمندی را به خود جذب نماید. ادارات و نهادهایی همچون نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، بیش از 150 دانشگاه‌های دولتی و معتبر و بسیاری از دانشگاه‌های آزاد، شعب مرکزی بانک‌های بزرگ کشور، کتابخانه‌های خصوصی و نامدار کشور، صدا و سیما، مؤسسات فرهنگی و آموزشی و از همه مهم‌تر، سفارش‌ها و مشتریان شخصی این شرکت، از چهارگوشه‌ی سرزمین پهناور ایران که به خدمات ما خو گرفته‌اند و با اعتماد، قدردانی و لوح‌های تقدیر خود، ما را در طول این سال‌ها، تثبیت نموده‌اند.