ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب رباعیات حکیم عمر خیام 2زبانه

کتاب رباعیات حکیم عمر خیام (2زبانه)، اثر عمربن ابراهیم خیام نیشابوری ، با ترجمه ادوارد فیتز جرالد ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این محصول توسط انتشارات تندیس ، به چاپ رسیده است. این محصول در قطع و اندازه‌ی رحلی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
موجود قیمت: 295,000 18%

241,900

امتیاز شما از خرید این محصول برای ارسال رایگان 2

زمان تحویل به پست یا پیک: 1 تا 3 روزه (بین روزهای شنبه تا دوشنبه)
295,000 18% 241,900

مشخصات محصول

نویسنده: عمربن ابراهیم خیام نیشابوری ویرایش: -
مترجم: ادوارد فیتز جرالد تعداد صفحات: 175
انتشارات: تندیس وزن: 415
شابک: 9782000034650 تیراژ:
اندازه : رحلی سال انتشار -
نوع جلد : زرکوب

معرفی محصول

(مقدمه:معینی کرمانشاهی،کوشش:ابوالفضل میر باقری،تذهیب:شاهداد،نگارگر:رضا بدرالسماء،خطاط:محمد تقی صفانیا،نوع خط:نستعلیق،2زبانه(فارسی،انگلیسی)،ترجمه:ادوارد فیتز جرالد،گلاسه)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

عمربن ابراهیم خیام نیشابوری

عمربن ابراهیم خیام نیشابوری

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

ادوارد فیتز جرالد

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

ادوارد فیتز جرالد

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.