عشق طنز،مشق طنز (خاطره دوران بلوغ یک ایرانی در آمریکا)


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 2200
نویسنده: فیروزه جزایری دوما ویرایش:
مترجم: جبرئیل نعمت زاده تعداد صفحات: 263
انتشارات: هاشمی وزن: 281
شابک: 9789647199278 اندازه: رقعی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب عشق طنز،مشق طنز (خاطره دوران بلوغ یک ایرانی در آمریکا)، اثر فیروزه جزایری دوما، با ترجمه جبرئیل نعمت زاده ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات هاشمی، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 2,200 جلد، در قطع و اندازه ی رقعی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب عشق طنز،مشق طنز (خاطره دوران بلوغ یک ایرانی در آمریکا)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب عشق طنز،مشق طنز (خاطره دوران بلوغ یک ایرانی در آمریکا)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط