نقشه سیاسی جهان کد 434 (شامل پرچم و جدول کشورهای مستقل)،(گلاسه)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1393
امتیاز:
تیراژ: 0
نویسنده: ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات:
انتشارات: گیتاشناسی وزن: 191
شابک: 9789643422042 اندازه: رحلی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب نقشه سیاسی جهان کد 434 (شامل پرچم و جدول کشورهای مستقل)،(گلاسه)، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1393 توسط انتشارات گیتاشناسی، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه ی رحلی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب نقشه سیاسی جهان کد 434 (شامل پرچم و جدول کشورهای مستقل)،(گلاسه)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب نقشه سیاسی جهان کد 434 (شامل پرچم و جدول کشورهای مستقل)،(گلاسه)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط