ارسال رایگان برای خریدهای 299 هزار تومانی

تاریخ خجسته زندگی،زمانه و آثار استاد ابوالقاسم سحاب تفرشی 1275 تا 1335 شمسی


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1000
نویسنده: ابوالقاسم سحاب ویرایش:
مترجم: تعداد صفحات: 486
انتشارات: دنیای جغرافیای سحاب - بنیاد فرهنگی سحاب وزن: 1402
شابک: 9786007660102 اندازه: رحلی  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب تاریخ خجسته (زندگی،زمانه و آثار استاد ابوالقاسم سحاب تفرشی 1275 تا 1335 شمسی)، اثر ابوالقاسم سحاب، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات دنیای جغرافیای سحاب - بنیاد فرهنگی سحاب، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,000 جلد، در قطع و اندازه‌ی رحلی، در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب تاریخ خجسته (زندگی،زمانه و آثار استاد ابوالقاسم سحاب تفرشی 1275 تا 1335 شمسی)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب تاریخ خجسته (زندگی،زمانه و آثار استاد ابوالقاسم سحاب تفرشی 1275 تا 1335 شمسی)، یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت.

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک


شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال

کتاب‌های مرتبط