ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید
  • کتاب کلاس کوچولوها 8 جلدی اثر زوزا وربوآ ترجمه اشرف کریمی انتشارات قدیانی
  • کتاب کلاس کوچولوها 8 جلدی اثر زوزا وربوآ ترجمه اشرف کریمی انتشارات قدیانی

کتاب مجموعه کلاس کوچولوها (16*16)،(گلاسه)

کتاب مجموعه کلاس کوچولوها (16*16)،(گلاسه)، اثر زوزا وربوآ ، با ترجمه اشرف کریمی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات قدیانی ، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه‌ی خشتی کوچک، در سایت ایده بوک قرار دارد.
موجود قیمت: 40,000 24%

30,400

امتیاز شما از خرید این کتاب برای ارسال رایگان -1

زمان تحویل به پست یا پیک: 1 تا 3 روزه (بین روزهای شنبه تا دوشنبه)
40,000 24% 30,400

مشخصات کتاب

نویسنده: زوزا وربوآ ویرایش: -
مترجم: اشرف کریمی تعداد صفحات: 192
انتشارات: قدیانی وزن: 253
شابک: 9786000804459 تیراژ:
اندازه : خشتی کوچک سال انتشار -
نوع جلد : شمیز

معرفی کتاب

(داستانهای حیوانات،گروه سنی:ب(7تا9سال)،تصویرگر:تام مورگان جونز،8 جلد در 1 جلد،برای پیش دبستانی ها و سال های اول و دوم،معرفی شده در کتاب نامه رشد آموزش و پرورش،گلاسه)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

زوزا وربوآ

زوزا وربوآ

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

اشرف کریمی

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

اشرف کریمی

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.