ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب خدمات دستگاه هیولاساز دمشقی (ادبیات ژانری)

کتاب خدمات دستگاه هیولاساز دمشقی (ادبیات ژانری)، اثر بهزاد قدیمی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات پیدایش ، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه‌ی پالتوئی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
موجود قیمت: 24,000 24%

18,240

امتیاز شما از خرید این کتاب برای ارسال رایگان -1

زمان تحویل به پست یا پیک: 1 تا 3 روزه (بین روزهای شنبه تا دوشنبه)
24,000 24% 18,240

مشخصات کتاب

نویسنده: بهزاد قدیمی ویرایش: -
مترجم: - تعداد صفحات: 180
انتشارات: پیدایش وزن: 142
شابک: 9786002964731 تیراژ:
اندازه : پالتوئی سال انتشار -

معرفی کتاب

(داستانهای فارسی،قرن 14)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

بهزاد قدیمی

بهزاد قدیمی

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


دیدگاه کاربران

1 نظر
  • 1401/02/20 12:42:36
ناشناس

متأسفانه حاوی الفاظ رکیک، مستهجن، و موهن است. به این جملات دقت کنید: «مانند کثافتهای زهرآلودی که از چرک و زخم کهنه‌ی جسد گندیده‌ی شهیدی که هزار سال است جنازه‌ی لامذهبش زیر آفتاب افتاده است، غلیظ و چگال، می‌خزد و می‌چکد.»، «ماجرای یک اژدهای مشغول استمنا که در هنگام اوج تحریک، شوالیه‌ای سوار بر اسب، شمشیرش را در مقعدش فرو می‌کند»، «همه شیرها رو میریختن لای شاش خر و میریختن بره» و ...


دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.

کتاب های مرتبط

19%
19%
14%
19%
14%