ارسال رایگان برای خریدهای 299 هزار تومانی

موضوع اصلی چیست؟ یونگ شناسی کاربردی


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 1000
نویسنده: جیمز هالیس ویرایش:
مترجم: ناهید سپهرپور تعداد صفحات: 358
انتشارات: بنیاد فرهنگ زندگی وزن: 426
شابک: 9782000692843 اندازه: رقعی  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب موضوع اصلی چیست؟ (یونگ شناسی کاربردی)، اثر جیمز هالیس، با ترجمه ناهید سپهرپور، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,000 جلد، در قطع و اندازه‌ی رقعی، در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب موضوع اصلی چیست؟ (یونگ شناسی کاربردی)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب موضوع اصلی چیست؟ (یونگ شناسی کاربردی)، یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت.

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک


شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال

کتاب‌های مرتبط