مهندسی درون (راهنمای طراحی سرنوشت)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1399
امتیاز:
تیراژ: 500
نویسنده: ساد گرو ویرایش: 4
مترجم: یلدا یزدان پناه تعداد صفحات: 310
انتشارات: بهجت - شما وزن: 280
شابک: 9786229959879 اندازه: پالتوئی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب مهندسی درون (راهنمای طراحی سرنوشت)، اثر ساد گرو، با ترجمه یلدا یزدان پناه ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1399 توسط انتشارات بهجت - شما، به چاپ رسیده است. و ویرایش چهارم این کتاب به تیراژ 500 جلد، در قطع و اندازه ی پالتوئی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب مهندسی درون (راهنمای طراحی سرنوشت)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب مهندسی درون (راهنمای طراحی سرنوشت)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط