ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید
  • علم و نظریه تمرین بهینه با تاکید برفیزیولوژی اجرا و تمرین کودکان و نوجوانان

کتاب علم و نظریه تمرین بهینه با تاکید برفیزیولوژی اجرا و تمرین کودکان و نوجوانان

کتاب علم و نظریه تمرین بهینه با تاکید برفیزیولوژی اجرا و تمرین کودکان و نوجوانان، اثر یورگن‏ واینک‏‏ ، با ترجمه دکتر محمد رحمانی ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات آییژ ، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه‌ی وزیری، در سایت ایده بوک قرار دارد.
قیمت: 295,000 3%

286,150

امتیاز شما از خرید این کتاب برای ارسال رایگان 6

ارسال فوری در تهران تضمین امنیت خرید اصالت کالا ارسال به تمامی نقاط ایران

مشخصات کتاب

نویسنده: یورگن‏ واینک‏‏ ویرایش: -
مترجم: دکتر محمد رحمانی تعداد صفحات: 1048
انتشارات: آییژ وزن: 1740
شابک: 9789649705712 تیراژ:
اندازه : وزیری سال انتشار -

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

یورگن‏ واینک‏‏

یورگن‏ واینک‏‏

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

دکتر محمد رحمانی

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

دکتر محمد رحمانی

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.