ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید
  • عاشقانه های گیوم آپولینر عشق...و شب های پاریس شعر جهان10
  • عاشقانه های گیوم آپولینر عشق...و شب های پاریس شعر جهان10

کتاب عاشقانه های گیوم آپولینر:عشق...و شب های پاریس (شعر جهان10)

کتاب عاشقانه های گیوم آپولینر:عشق...و شب های پاریس (شعر جهان10)، اثر گیوم آپولینر ، با ترجمه محمدعلی سپانلو ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات سرزمین اهورایی ، به چاپ رسیده است. این کتاب در قطع و اندازه‌ی رقعی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
قیمت: 16,000 16%

13,440

ارسال فوری در تهران تضمین امنیت خرید اصالت کالا ارسال به تمامی نقاط ایران

مشخصات کتاب

نویسنده: گیوم آپولینر ویرایش: -
مترجم: محمدعلی سپانلو تعداد صفحات: 64
انتشارات: سرزمین اهورایی وزن: 95
شابک: 9786006792163 تیراژ:
اندازه : رقعی سال انتشار -

معرفی کتاب

(شعر فرانسه،قرن 20م،شعر فارسی،قرن 14)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

گیوم آپولینر

گیوم آپولینر

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

محمدعلی سپانلو

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

محمدعلی سپانلو

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.