اوستا (کهن ترین کتاب آسمانی در زمان ایران باستان)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1398
امتیاز:
تیراژ: 100
نویسنده: ابراهیم پورداود ویرایش: 15
مترجم: تعداد صفحات: 352
انتشارات: دنیای کتاب وزن: 651
شابک: 9789643460334 اندازه: وزیری


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب اوستا (کهن ترین کتاب آسمانی در زمان ایران باستان)، اثر ابراهیم پورداود، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1398 توسط انتشارات دنیای کتاب، به چاپ رسیده است. و ویرایش پانزدهم این کتاب به تیراژ 100 جلد، در قطع و اندازه ی وزیری, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب اوستا (کهن ترین کتاب آسمانی در زمان ایران باستان)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب اوستا (کهن ترین کتاب آسمانی در زمان ایران باستان)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط