ارسال رایگان با کسب 10 امتیاز از خرید

کتاب دایره المعارف مصور تاریخ جهان (به روایت 1000 عتیقه)،(گلاسه)

کتاب دایره المعارف مصور تاریخ جهان (به روایت 1000 عتیقه)،(گلاسه)، اثر گروه مولفین انتشارات دورلینگ کیندرزلی ، با ترجمه داریوش دل آرا ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات سایان ، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 1,200 جلد، در قطع و اندازه‌ی رحلی، در سایت ایده بوک قرار دارد.
موجود قیمت: 950,000 21%

750,500

امتیاز شما از خرید این کتاب برای ارسال رایگان 9

زمان تحویل به پست یا پیک: 1 تا 3 روزه (بین روزهای شنبه تا دوشنبه)
950,000 21% 750,500

مشخصات کتاب

نویسنده: گروه مولفین انتشارات دورلینگ کیندرزلی ویرایش: -
مترجم: داریوش دل آرا تعداد صفحات: 400
انتشارات: سایان وزن: 2115
شابک: 9786008269564 تیراژ: 1200
اندازه : رحلی سال انتشار -

معرفی کتاب

(اسناد و مدارک تاریخ جهان،تاریخ فرهنگ مادی،گلاسه)

نویسنده

مختصری درباره نویسنده

گروه مولفین انتشارات دورلینگ کیندرزلی

گروه مولفین انتشارات دورلینگ کیندرزلی

در حال حاضر مطلبی درباره این نویسنده در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، نویسندگان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد نویسندگان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از نویسنده، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن نویسنده در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این نویسنده را می شناسید یا حتی اگر خود، نویسنده هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.


مترجم

مختصری درباره مترجم

داریوش دل آرا

در حال حاضر مطلبی درباره این مترجم در دسترس نمی‌باشد. همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، مترجمان را بررسی و مطلبی از آنها را در این بخش قرار خواهند داد. با توجه به تعداد بسیار زیاد مترجمان این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی تمامی آنها، کاری زمانبر خواهد بود؛ لذا در صورتی که کاربران سایت برای مطلبی از مترجم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهند، تهیه و درج محتوای برای آن مترجم در اولویت قرار خواهد گرفت.ضمنا اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، این مترجم را می شناسید یا حتی اگر خود، مترجم هستید و تمایل دارید با مطلبی جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید.

داریوش دل آرا

دیدگاه کاربران

دیدگاه شما

با ثبت دیدگاه، موافقت خود را با قوانین انتشار دیدگاه در ایده بوک اعلام می‌کنم.

کتاب های مرتبط

21%
19%
19%
19%
19%
21%
19%