ارسال رایگان برای خریدهای 299 هزار تومانی

دیوان یوسف بخشی خوانساری


وضعیت: ناموجود
امتیاز:
تیراژ: 330
نویسنده: یوسف بخشی خوانساری ویرایش:
مترجم: یوسف بخشی خوانساری - مرتضی اشرفی تعداد صفحات: 332
انتشارات: کندوکاو وزن: 574
شابک: 9782000701576 اندازه: وزیری  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -
  • ضمانت اصالت کتاب (نسخه اصلی از ناشر اصلی)

کتاب دیوان یوسف بخشی خوانساری، اثر یوسف بخشی خوانساری، با ترجمه یوسف بخشی خوانساری -مرتضی اشرفی، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب توسط انتشارات کندوکاو، به چاپ رسیده است. این کتاب به تیراژ 330 جلد، در قطع و اندازه‌ی وزیری، در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب دیوان یوسف بخشی خوانساری، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه‌ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب دیوان یوسف بخشی خوانساری، یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت.

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک


شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال

کتاب‌های مرتبط