دیوان حافظ (4زبانه،گلاسه،باقاب)


وضعیت: ناموجود سال انتشار: 1395
امتیاز:
تیراژ: 3000
نویسنده: شمس الدین محمد حافظ شیرازی ویرایش: 8
مترجم: هرمن نیک بل و دیگران تعداد صفحات: 464
انتشارات: ذهن آویز - فرهنگسرای میردشتی وزن: 3153
شابک: 200013404 اندازه: رحلی


  • قیمت -
  •   -
  • سود شما از خرید

    (مبلغ تخفیف)

    -

کتاب دیوان حافظ (4زبانه،گلاسه،باقاب)، اثر شمس الدین محمد حافظ شیرازی، با ترجمه هرمن نیک بل و دیگران ، در بازار نشر ایران، توزیع شده است. این کتاب در سال 1395 توسط انتشارات ذهن آویز - فرهنگسرای میردشتی، به چاپ رسیده است. و ویرایش هشتم این کتاب به تیراژ 3,000 جلد، در قطع و اندازه ی رحلی, در سایت ایده بوک قرار دارد.

در حال حاضر خلاصه‌ی این کتاب در دسترس نمی‌باشد اما همکاران ما در بخش محتوا، به مرور، کتب را بررسی و خلاصه‌ای از آنها را در این بخش قرار خواهند داد.

اگر شما کاربر ارجمندِ سایت ایده‌بوک، کتاب دیوان حافظ (4زبانه،گلاسه،باقاب)، را قبلا مطالعه کرده‌اید یا حتی اگر خود، نویسنده یا مترجم کتابِ حاضر هستید و تمایل دارید با خلاصه‌ای جذاب و مفید، سایرین را به مطالعه ی این کتاب ترغیب و دعوت کنید، می توانید محتوای مورد نظرتان را از صفحه «ارتباط با ما» ارسال نمایید. همچنین می توانید نظرات خود پیرامون این کتاب را در پایین همین صفحه درج نمایید. با توجه به تعداد بسیار زیاد کتاب‌های این سایت، درج اطلاعات تکمیلی، نقد و بررسی و خلاصه‌ی تمامی کتب، کاری زمانبر خواهد بود. در صورتی که شما کاربر محترم، از طریق صفحه «ارتباط با ما» درخواست دهید، تهیه و درج محتوای تکمیلی کتاب دیوان حافظ (4زبانه،گلاسه،باقاب)، .و یا سایر کتب این سایت، در اولویت قرار خواهد گرفت

گردآوری و نگارش: گروه تامین محتوای سایت ایده بوک

شما هم می توانید در مورد این کتاب نظر دهید.

ثبت نظر

اگر سوالی داری اینجا مطرح کنید.

طرح سوال


کتاب‌های مرتبط