بنر بالای صفحه

 

سایت ایده بوک با پروتکل امن https و درگاه‌های بانکی معتبر و با ارسال کدرهگیری پستی، خریدی ایمن را برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

تمام سعی و کوشش ما در ایده بوک بر این است که خریدی سریع، آسان و مطمئن را برای کاربرانمان به ارمغان بیاوریم. در همین راستا گروه متخصصین سایت ایده بوک در تمامی مراحل خرید در کنارتان هستند تا تجربه لذت بخشی از خرید خود داشته باشید.

ما در سایت ایده بوک با استفاده از پروتکل امن https، درگاه‌های بانکی معتبر سامان کیش، پارسیان، سپهر بانک صادرات و همچنین ارسال پیامک کدرهگیری پستی برای تمامی سفارش‌ها و رفع تمامی موانع خرید توسط متخصصین فنی ایمن بودن خریدتان را تضمین می‌کنیم.

در ایده بوک با خیال راحت خرید کنید.

مواردی که در ایده بوک شامل ضمانت 7 روزه عودت کالا و ضمانت بازگشت وجه می‌باشد عبارت‌اند از:

  1. وارونه بودن صفحات
  2. چاپ نشدن برخی صفحات
  3. کتاب خریداری‌شده ازنظر مشخصات یعنی عنوان، نویسنده، مترجم و ناشر دارای مغایرت باشد.

 

برای عودت کتاب خریداری‌شده چه باید بکنیم؟

پس از حصول اطمینان از اینکه کتاب خریداری‌شده یکی از موارد اعلام‌شده را دارد، حداکثر تا 7 روز کاری می‌توانید با استفاده از شماره تلفن 02166462430 تماس گرفته و یا در بخش گفتگوی همان سفارش موضوع را اعلام کنید.

مراحل تعویض و یا مرجوع کردن کتاب برحسب محل دریافت سفارش و نوع کتاب ممکن است متفاوت باشد که پس از تماس به اطلاع شما خواهد رسید.

از ارسال کتاب بدون هماهنگی، جدا خودداری کنید.

درصورتی‌که کتابی عودت داده‌شده باشد و کاربر درخواست بازگشت وجه داده باشد، ایده بوک طی 24 ساعت مبلغ پرداختی کاربر را مطابق اطلاعات کارت‌بانکی که کاربر اعلام کرده است به وی بازمی‌گرداند.

 

کتبی که جلدشان آسیب دیده است آیا شامل ضمانت 7 روزه عودت کالا و ضمانت بازگشت وجه می باشد؟

تمامی کتبی که در سایت ایده بوک عرضه شده اند نو و کاملا سالم هستند. لذا در مواردی که جلد کتاب آسیب دیده باشد شامل ضمانت 7 روزه عودت کالا و ضمانت بازگشت وجه نمی باشد. اما حقوق مصرف کننده در این باره چه می شود؟ بهتر است هنگامی که مرسوله خود را از مامور شرکت پست تحویل می گیرید در صورت امکان نزد مامور پست مرسوله خود را باز کنید؛ در صورتی که مرسوله آسیب دیده باشد می توانید از تحویل آن امتناع کرده و آن را بازگردانید. تمامی خسارتهای ناشی از آسیب دیدگی بر عهده شرکت پست می باشد. تمامی کالاهای ارسالی دارای بیمه می باشد.

جهت دریافت راهنمایی بیشتر به صفحه پرسش های متداول مراجعه کنید.