جهت اطلاع از کتاب های جدید این نویسنده روی دکمه خبرم کن کلیک کنید.

درباره نویسنده

رندی گیج
رندی گیج
رندی پل گیج، زاده‌ی ۶ آوریل ۱۹۵۹، نویسنده و سخنران انگیزشی امریکایی است. او به‌خاطر نوشتن کتاب‌های خودیاری و سخنرانی‌هایش در زمینه‌ی موفقیت و رفاه شهرت دارد. در جایی که دیگران فقط چالش‌ها را می‌بینند، رندی گیج چگونگی کشف فرصت‌های پنهان را آشکار می‌کند. کتاب‌های وی با عباراتی همچون «یک مشت توی دل و روده» و «یک تودهنی شیرین» توصیف شده‌اند. رندی شما را به اندیشه وامی‌دارد تا به هرچیز به روش‌هایی بنگرید که قبلاً هرگز تجربه نکرده‌اید. او از اینکه هرکس یا هرچیزی را به مبارزه بطلبد هراسی ندارد؛ از دولت‌ها و مذاهب سازمان‌یافته گرفته تا باورهای عامی و سنتی. رندی به یقین افسون‌کننده‌ترین رهبر فکر در زمینه‌ی ویروس‌های ذهنی، رفتار بشر و آن چیزی است که به مردم انگیزه می‌دهد تا زندگی‌شان را تغییر دهند.

رندی نویسنده‌ی ۱۴ کتاب است و کتاب‌هایش به ۲۵ زبان ترجمه شده است. همچنین کتاب‌های «امنیت در ریسک‌پذیری» و «نابغه‌ی دیوانه»‌ وی در رده‌ی پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارد.

او با بیش از دو میلیون نفر در بیش از ۵۰ کشور صحبت کرده و عضویت سخنرانان تالار مشاهیر امریکا و فروش مستقیم تالار مشاهیر امریکا را دارد. وقتی رندی برای پشت تریبون قرار گرفتن تلاشی نمی‌کند یا شما فکر می‌کنید که خودش را در اتاق زیر شیروانی حبس کرده تا کتابی بنویسد، احتمالاً او را جایی در زمین فوتبال خواهید یافت که دور سوم را بازی می‌کند.لیست کتب رندی گیج


(2)
18%
(2)
18%
(2)
18%
(6)
23%
(4)
18%
(2)
18%
(2)
21%
(4)
قیمت قبل