IdeBook.ir

 


هویت سایت:

سایت فروشگاه اینترنتی ایده بوک متعلق و تحت فعالیت‌های شرکت کتابرسان ایده است.


تجربه و سابقه: 

شرکت کتابرسان ایده یک شرکت ثبتی به شماره ثبت 8962 در اداره ثبت شرکت‌ها، که از سال 1388 و با خلق نام کتابرسان (برای اولین بار در کشور)، ثبت گردیده و به سراسر کشور، ارائه خدمات می‌نماید.


تخصص: 

شرکت کتابرسان ایده، همان‌گونه که از نامش هویداست، به‌صورت تخصصی و متمرکز (و نه به‌عنوان یک فعالیت حاشیه‌ای و متفرقه)، در حیطه تهیه و ارسال کتب سفارشی و منابع مطالعاتی موردنیاز مشتریان، فعالیت می‌نماید. کتابرسان ایده جزو اولین شرکتهای ثبت شده ی پخش کتاب در کشور و از ادوار گذشته جزو فهرست توزیع کنندگان خانه کتاب می باشد.


گستردگی محصولات و خدمات: 

به همه جای کشور خدمات کتابرسانی داریم و تعداد کتب و محصولات موجود در سایت (ده‌ها هزار کتاب و محصولات موجود) نشان از گستردگی فعالیت این سایت و برنامه‌ریزی ریشه‌دار و آینده دار شرکت کتابرسان ایده دارد.


ای نماد:  

دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی در صفحه اول سایت، به این کسب‌وکار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب‌وکار اینترنتی دارای نماد به‌صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب‌سایت کتابرسان ایده با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.


حسابهای شفاف و قابل پیگیری:  

حسابهای سایت، در روند خرید، فاکتور و رسید نهایی درگاه‌های پرداخت، به نام شخص نبوده و بنام شرکت کتابرسان ایده می‌باشد.
امکان صدور پیش فاکتور بصورت خودکار در سایت فراهم است.


ناشران همکار:

این شرکت با اکثر قریب به‌اتفاق ناشرین کشور همکاری نموده و با ناشرین پر سابقه و فاخر، به‌عنوان نماینده فروش همکاری دارد. ناشرینی باسابقه همانند انتشارات دانشگاه تهران و انتشارات سمت:

https://press.ut.ac.ir/page_8.html


مشتریان معتبر و وفادار:

 در طول فعالیت ادوار گذشته، این شرکت با خدمات مطلوب خود در امر تأمین منابع مطالعاتی، موفق شده، مشتریان خصوصی و دولتی ارزشمندی را به خود جذب نماید. ادارات و نهادهایی همچون نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، بیش از 150 دانشگاه‌های دولتی و معتبر و بسیاری از دانشگاه‌های آزاد، شعب مرکزی بانک‌های بزرگ کشور، کتابخانه‌های خصوصی و نامدار کشور، صدا و سیما، مؤسسات فرهنگی و آموزشی و از همه مهم‌تر، سفارش‌ها و مشتریان شخصی این شرکت، از چهارگوشه‌ی سرزمین پهناور ایران که به خدمات ما خو گرفته‌اند و با اعتماد، قدردانی و لوح‌های تقدیر خود، ما را در طول این سال‌ها، مفتخر و تثبیت نموده‌اند.


ارسال مطمئن و قابل پیگیری:

این شرکت جزو پیمانکاران طرف قرارداد با اداره پست کشور است. در پایان هر سفارش کد رهگیری مرسوله به شما ارائه خواهد گردید که می توانید از  سامانه رهگیری مرسولات پستی (post.ir) وضعیت مرسوله خود را پیگیری نمایید.


حضور رسمی در نمایشگاه‌ها:

در سابقه ی این شرکت برگزاری نمایشگاههای عمومی و تخصصی کتاب در سطح دانشگاهها و مراکز استان به چشم می خورد؛ از آن جمله: حضور پررنگ شرکت کتابرسان ایده و سایت‌های زیرمجموعه آن در نمایشگاه‌های معتبری همچون نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بخش رسانه‌های دیجیتال


لوح تقدیر:

1. دریافت لوح تقدیر از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ به پاس حضور شایسته در بخش رسانه های دیجیتال بیست و نهمین و سی اُمین نمایشگاه بین الملی کتاب تهران

2. دریافت لوح تقدیر از اداره کل آموزش بانک صادرات؛ به پاس تأمین کتب و منابع مورد نیاز اداره کل آموزش بانک صادرات